Władysławów: Narada Sołtysów

Narada Sołtysów

We wtorek, 21 maja br. w Urzędzie Gminy odbyła się narada sołtysów wsi z terenu gminy Władysławów. W spotkaniu uczestniczyli poza sołtysami Wójt Gminy, Elżbieta Klanowska, Sekretarz Gminy, Tomasz Rajczyk i Skarbnik Gminy, Marzena Ressel.

Na naradzie poruszono wiele tematów. Każda wieś ma swoje potrzeby, a Sołtys zna je najlepiej. Rozmawiano o planach poprawy infrastruktury drogowej jak i o wnioskach na zdjęcie azbestu z budynków, które mają jeszcze pokrycie z eternitu. Sołtysi wskazali tereny zielone konieczne do wykoszenia oraz zaznaczyli potrzebę wymiany lub modernizacji tablic informacyjnych. Rozważano również kwestię organizacji Dożynek gminno – parafialnych i decyzji, które sołectwo będzie gospodarzem święta plonów. Miłym akcentem było przekazanie nowych toreb, stanowiących wyposażenie do pełnienia funkcji sołtysa.
źródło:wladyslawow.pl
Druhowie z powiatu tureckiego nagrodzeni w Urzędzi...
Gm.Turek: Sukcesy na Rejonowych Zawodach w Czwórbo...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 04 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.