Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Nowa kadencja sołtysów rozpoczęta

Sołtysi

Sołtysi troszczą się na co dzień o swoje sołectwa, pozostając otwartymi na potrzeby i problemy mieszkańców. W poniedziałek, 11 marca nowo wybrani sołtysi z gminy Władysławów oficjalnie rozpoczęli kadencję.

- Chciałabym bardzo serdecznie podziękować dotychczasowym sołtysom, którzy sprawowali swoją funkcję przez ostatnie pięć lat. Wspólnie wiele udało nam się zrobić, a nasze miejscowości zmieniły się radykalnie. W każdym sołectwie udało się coś zrobić i to jest nasza duma - podkreślała wójt Elżbieta Klanowska, wręczając sołtysom kończącym pięcioletnią kadencję specjalne podziękowania w formie pamiątkowych statuetek. Do gratulacji i życzeń z okazji przypadającego 11 marca Dnia Sołtysa przyłączył się także poseł Ryszard Bartosik.

W szczególny sposób doceniono sołtysa najaktywniejszego podczas narad i sesji rady gminy. Został nim Józef Poszwa, który otrzymał z rąk Elżbiety Klanowskiej okazały puchar. Następnie oficjalnie zainaugurowano kadencję nowo wybranych sołtysów. W tym gronie znaleźli się: Dawidy Wojtyra, Andrzej Maciaszek, Magdalena Zięba, Anna Andrzejak, Jan Zieliński, Kazimierz Wojdak, Dawid Łysiak vel Kempiński, Józef Poszwa, Monika Zawadzka, Andrzej Koralewski, Izabela Mikołajczyk, Katarzyna Walczak, Agnieszka Świderska, Maciej Świtalski, Stanisław Kacprzak, Łukasz Matusiak, Renata Kwietniewska, Patryk Nowakowski, Dariusz Bartczak oraz Krzysztof Witkowski.

a.augustyniak 120x180

Przykona: Dzień Kobiet pełen pyszności i magii
Współpraca i Zaangażowanie: Klucz do Wielomiliardo...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.