Władysławów: Piknik ze szczepieniami już w sobotę w Chylinie

Piknik Chylin

Dobra zabawa, mnóstwo atrakcji oraz akcja szczepień przeciwko COVID-19 - to wszystko czekać będzie już w najbliższą sobotę, 18 września na pikniku zorganizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Chylinie.

Festyny i pikniki podczas których prowadzona jest akcja szczepień przeciwko COVID-19 cieszą się dużą popularnością. Do działań w ramach Narodowego Programu Szczepień przyłączyło się też Koło Gospodyń Wiejskich w Chylinie i już w sobotę, 18 września na szkolnym boisku czekać będzie nie tylko mobilny punkt, w którym można będzie przyjąć preparat jednozdawkowy przeciwko koronawirusowi, ale też mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Nie zabraknie chociażby gier i zabaw dla najmłodszych oraz dmuchawców, z których będzie można korzystać bezpłatnie. O pyszne potrawy zadbają natomiast panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Piknik rozpocznie się o godz. 13.00 na boisku szkolnym w Chylinie.

Z e-TOLL za przejazd po drogach płatnych zapłacisz...
Jakie rasy psów stają się coraz popularniejsze w p...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 19 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.