Władysławów: Podziękowania, pożegnania i nowa skarbnik gminy

Sesja Władysławów

Podczas dzisiejszej (5 listopada) sesji Rady Gminy Władysławów przedstawiono nową skarbnik. Już niebawem obowiązki, które dotychczas pełniła Elżbieta Klanowska wykonywać będzie Marzena Ressel. Spotkanie było również okazją do podziękowań za współpracę w mijającej kadencji.

Marzena Ressel nową skarbnik gminy Władysławów
Podczas sesji radni podjęli uchwałę dotyczącą zmiany na stanowisku skarbnika gminy Władysławów. Funkcji tej nie będzie już pełnić wybrana na wójta podczas tegorocznych wyborów samorządowych Elżbieta Klanowska, a Marzena Ressel.

-Pan wójt wystąpił z wnioskiem o powołanie na stanowisko skarbnika gminy Władysławów z dniem 21 listopada Marzenę Ressel. Pani Marzena pracuje u nas w urzędzie już długi okres czasu. Pracuje na stanowisku w zakresie płac. Wcześniej zajmowała się księgowością, także ma niezbędne doświadczenie do tego, aby tę funkcję sprawować w sposób bardzo dokładny. Jest pracownikiem niezwykle sumiennym, zaradnym, który nie spóźnił się z realizacją żadnego zadania do tej pory. W przypadku mojej 12-letniej kariery skarbnika nie miałam żadnych problemów z realizacją jakichkolwiek zadań. Dlatego pan wójt i ja rekomendujemy panią Marzenę na to stanowisko- mówiła dotychczasowa skarbnik Elżbieta Klanowska.

Rada uchwałę podjęła jednogłośnie, a tym samym nowym skarbnikiem gminy Władysławów została właśnie Marzena Ressel.

-Dziękuję państwu bardzo i obiecuję, że będę sumiennie wykonywać wszystkie obowiązki. Będę strażniczką finansów gminy, żeby funkcjonowała ona tak sprawnie, jak dotychczas- mówiła Marzena Ressel.

Podziękowania za dotychczasową współpracę
Za współpracę w tej kadencji podziękowali między innymi radni Hieronim Darul, Zbigniew Kusz oraz sołtys Stanisław Kacprzak, który wyraził nadzieję, że sołtysi będą w nowej kadencji traktowani lepiej niż dotychczas. W imieniu radnych głos zabrał Romuald Miling, który życzył, aby nowi radni służyli dla dobra ogółu, a gmina rozwijała się nadal.

-Kadencja 2014- 2018 dobiega końca. Trzeba powiedzieć, że była to kadencja niekiedy burzliwa, konstruktywna, a niekiedy nie mająca nic wspólnego z nazwą "rada", bo różne były okresy. Ale podsumowując całokształt, ta rada zrobiła dużo. I życzę wam, abyście z przyszsłą radą, która jest powołana do waszego grona zrobili to samo i więcej- mówił radny.

Kwiaty i podziękowania otrzymali również wieloletni wójt gminy Władysławów Krzysztof Zając oraz wice wójt Piotr Szewczyński, który już niebawem zasiądzie w radzie powiatu tureckiego.
Tuliszków: Zderzenie trzech samochodów osobowych. ...
Gm.Turek: Szkoła w Chlebowie zdobywcą nagrody w Og...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - A w poniedziałek, 05 listopada 2018 19:13

Podczas sesji radni podjęli uchwałę dotyczącą zmiany na stanowisku skarbnika gminy Malanów
Chyba się coś komuś pomyliło...

Podczas sesji radni podjęli uchwałę dotyczącą zmiany na stanowisku [b]skarbnika gminy Malanów[/b][u][i][/i][/u] Chyba się coś komuś pomyliło...
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.