Władysławów: Pół wieku w zgodzie i miłości, czyli jubileusz Złotych Godów

Władysławów

Jubileusz 50-lecia małżeństwa to święto, które pokazuje siłę miłości, ale też wzajemnego szacunku i zrozumienia. W czwartek, 9 czerwca to wspaniałe święto obchodziły pary z gminy Władysławów, odbierając medale przyznane im przez prezydenta.

Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej w parafii pw. św. Michała Archanioła w Russocicach, podczas której modlono się w intencji dostojnych jubilatów. W dalszej części obchodów Złotych Godów wszyscy spotkali się, aby otrzymać medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Wójt Elżbieta Klanowska, składając dostojnym jubilatom życzenia dalszych lat w zdrowiu i wzajemnej miłości podkreśliła, jak ważną rolę stanowi małżeństwo w kształtowaniu i wychowaniu kolejnych pokoleń, będąc fundamentem rodzinnego życia.

Okolicznościowe medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” wręczyli jubilatom minister Ryszard Bartosik oraz wicewojewoda wielkopolski Aneta Niestrawska.

- Jestem zaszczycony, że mogę być dziś razem z państwem. Życzę państwu, aby w zdrowiu i spokoju upływały kolejne lata - mówił Ryszard Bartosik.

W tym roku Złote Gody w gminie Władysławów świętowało aż 17 par. Uroczyste spotkanie zakończono toastem i wspaniałym występem artystycznym. Był też czas na rozmowy, wspomnienia i integrację.

Nawet 12 lat za rozbój. Czterech mężczyzn trafiło ...
Przykona: EDP Renewables inauguruje w Wielkopolsce...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.