Władysławów: Port Władysławów pełen skocznej muzyki i niespodzianek

Port Władysławów

Dni Władysławowa to wyjątkowa okazja do miłego spędzenia czasu oraz wspólnej integracji. Impreza na stałe wpisała się w karty kalendarza, a po przerwie związanej z pandemią zorganizowana została ponownie. Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji.

Do Portu Władysławów zawitać można było w sobotę, tj.23 lipca. Tegoroczne wydarzenie obfitowało w taneczną muzykę przy której mieszkańcy bawili się znakomicie. Koncerty rozpoczęła Młodzieżowa Orkiestra Dęta, a zaraz po niej na scenie pojawił się zespół „Szpilki”. Nie zabrakło rytmicznych dźwięków w wykonaniu „Voyager Music”. Na koniec przed publicznością wystąpili muzycy ze składu „Sumptuastic”.

Organizatorzy przygotowali również Park Rozrywki Fantazja. Właśnie tam chętni mieli okazję odwiedzić stoiska z rękodziełem artystycznym, rzeźbą, militariami czy ogrodnictwem. Nie zabrakło również pokazu pojazdów zabytkowych lokalnych kolekcjonerów.

Całość imprezy zakończyła zabawa taneczna.

fot, Gmina Władysławów
Malanów: Smakowicie i radośnie na pikniku w Feliks...
Wodnosamoloty opanowały zbiornik w Przykonie. Trwa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.