Władysławów: Przyjemne z pożytecznym, czyli wakacyjny piknik w Kunach

Piknik Kuny

Słoneczne sobotnie popołudnie można było spędzić na rodzinnym pikniku, który zorganizowano na placu przy remizie OSP w Kunach (gmina Władysławów). Dobrą zabawę połączono z akcją szczepień przeciwko COVID-19.

Rodzinny piknik obfitował w atrakcje zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych mieszkańców gminy Władysławów. Na dzieci czekały uwielbiane przez wszystkich dmuchańce oraz wesołe animacje ze szczyptą rywalizacji. Dużą popularnością cieszył się również wóz strażacki, który z dumą prezentowali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kunach. Do smakowania tradycyjnych dań zapraszały natomiast panie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, a z loterii fantowej nikt nie wyszedł z pustymi rękoma. O muzyczną oprawę zadbała natomiast turkowska „Kapela zza roga” oraz zespół „Fox”.

Piknik był również okazją do przeprowadzenia akcji szczepień przeciwko COVID-19. Szczepienia wykonywane były jednodawkowym preparatem firmy Johnson & Johnson i skorzystało z nich kilkadziesiąt osób.


Turkowianie obchodzili 101. rocznicę Bitwy Warszaw...
Przykona: Wyczekiwana przez mieszkańców droga ofic...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.