Władysławów: Radośnie i rodzinnie w Beznazwie

Beznazwa

Niewielka Beznazwa w gminie Władysławów przez całe sobotnie (25 września) popołudnie tętniła życiem. Wszystko za sprawą festynu rodzinnego, podczas którego można było nie tylko skorzystać z wielu atrakcji, ale też zaszczepić się przeciwko COVID-19.

Głównym celem pikniku zorganizowanego pod hasłem #SzczepimySię była możliwość przyjęcia preparatu przeciwko COVID-19. Organizatorzy zadbali jednak, alby goście nie mogli narzekać na nudę i przygotowali dla nich wiele atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnie i animacje dla najmłodszych, a także pokaz iluzjonisty. Druhowie z Wyszyny oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Turku pokazali natomiast, jak udzielić pierwszej pomocy i bezpiecznie dotrzeć do szkoły. Można było również podziwiać lokalne rękodzieło.

Na wszystkich czekała wata cukrowa oraz popcorn, a w strefie gastronomicznej ciepła zupa, przekąski i domowe ciasto.


Pierwsze takie wydarzenie w Turku! Podziwiano pona...
Władysławów: Rodzinny piknik nie tylko dla motocyk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.