Władysławów: Rodzinny piknik pełen fantazji

Rodzinny piknik pełen fantazji we Władysławowie

Od atrakcji dla dużych i małych mieszkańców rozpoczęło się sobotnie świętowanie we Władysławowie. Na rodzinnym pikniku z fantazją nie brakowało śmiechu, zabaw i muzyki.

W sobotnie popołudnie centrum Władysławowa wypełniło się dziecięcą radością. Wszystko za sprawą rodzinnego pikniku, od którego rozpoczęło się święto pod nazwą „Muzyczny Port Władysławów”. Dla najmłodszych przygotowano bezpłatne atrakcje - zaplatanie kolorowych warkoczyków, malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie, puszczanie ogromnych mydlanych baniek oraz wesołe konkursy. Można było także zasięgnąć porad fizjoterapeutki i zapoznać z zasadami wakacyjnego bezpieczeństwa na stoisku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Turku.

Muzyczną część rozpoczął występ grupy Los Companieros specjalizującej się w muzyce peruwiańskiej i z regionu andyjskiego. Ze sceny rozbrzmiewała więc muzyka z krajów andyjskich, Peru, Boliwii i Ekwadoru. Publiczność przeniosła się do Andów dzięki melodiom granym na fletnii pana. Etniczne utwory wykonywano w języku hiszpańskim i quechua. To jednak nie koniec atrakcji - Władysławów grać będzie dziś do późnych godzin nocnych, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Banda i Wanda.

Przykona: Pyszności, atrakcje i wspaniała pogoda p...
Kawęczyn: Rowerowa integracja, czyli rajd urokliwy...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Polska w niedziela, 21 lipiec 2019 13:02

Wieś Władysławów zagłębie PiSiorów tam raczej powinien Rydzyk wystąpić na ławeczce.

Wieś Władysławów zagłębie PiSiorów tam raczej powinien Rydzyk wystąpić na ławeczce.
Gość
środa, 29 styczeń 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.