Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Rodzinny piknik z mnóstwem radości

Władysławów

Do rodzinnej zabawy w piękne sobotnie (17 czerwca) popołudnie zaprosili swoich najbliższych uczniowie Szkoły Podstawowej we Władysławowie, przygotowując rodzinny festyn. Atrakcji i dobrej zabawy nie brakowało.

Na szkolnym boisku na uczniów i ich rodziców czekało mnóstwo atrakcji. Pojawiły się dmuchańce, kolorowe proszki holi, a także słodkie smakołyki i grillowane kiełbaski. Wisienką na torcie były natomiast występy przygotowane przez dzieci ze specjalną dedykacją dla ich najbliższych. Były tańce, wiersze i piosenki, które uczniowie wcześniej przygotowywali pod okiem swoich wychowawców i nauczycieli.

Dzieci mogły do woli korzystać z zaplanowanych zabaw, ozdobić fryzury kolorowymi warkoczykami czy też wykonać brokatowe tatuaże. Specjalną niespodzianką był natomiast pokaz magii w wykonaniu iluzjonisty.

Jubileusz i koncerty na inaugurację Dni Dobrej
Czas wspomnień i podziękowań, czyli jubileusz 60-l...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.