Władysławów: Smacznie, lokalnie i słonecznie, czyli III Jarmark Wyszyński

Jarmark Wyszyński

Lokalni i regionalni wystawcy. Stoiska z rękodziełem oraz tradycyjnymi przysmakami. Wszystko to w oprawie ze swojsko brzmiącej muzyki i przy pięknej słonecznej pogodzie. Tak wyglądał organizowany już po raz trzeci Jarmark Wyszyński.

Przygotowania do Jarmarku Wyszyńskiego trwały od wielu tygodni, ale teraz można już śmiało powiedzieć, że było warto.Na placu przed wyszyńskim kościołem swoje miejsce znaleźli wystawcy prezentujący wyroby z wikliny, tradycyjne rękodzieło, zdrową żywność czy naturalny chleb. Nie mogło też zabraknąć pięknych rzeczy stworzony za pomocą szydełka i maszyny do szycia. Strażacy prezentowali swój wóz, a także przygotowali niespodziankę dla ochłody, która szczególnie cieszyła najmłodszych. Na dzieci czekały dmuchane zjeżdżali i specjalnie zaaranżowany kącik plastyczny.

O muzyczną oprawę z nutą country zadbała grupa Drink Bar, lokalne zespoły i Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Władysławowa.

Groźne burze i wichury nad całym regionem. RCB wys...
Policyjna interwencja z użyciem gazu i kajdanek

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 29 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.