Władysławów: Specjalne podziękowania dla organizatorów dożynek w Skarbkach

Sesja rady gminy Wladyslawow
Specjalne podziękowania dla sołtysa Skarbek oraz starostów tegorocznych dożynek w gminie Władysławów wręczono podczas piątkowej sesji rady gminy. 
 - Dziękuję za zaangażowanie i ogromną jedność mieszkańców Skarbek. Poprzeczka podniesiona została bardzo wysoko i sołectwa, które będą realizować następne dożynki będą musiały się napracować - mówiła wójt Elżbieta Klanowska, która wraz z przewodniczącą rady Krystyną Michalak wręczała podziękowania. Trafiły one na ręce sołtys sołectwa Skarbki Anny Kujawy, która wraz z mężem czuwała nad organizacją tegorocznego święta plonów. Jednoczyła mieszkańców, którzy aktywnie włączyli się w przygotowania i wspólnie dopięli wszystko na ostatni guzik.
 
Podziękowania trafiły także do starostów tegorocznych dożynek, którymi byli Halina Wróblewska oraz Jan Łysiak vel Kempiński. To oni byli przedstawicielami rolników z terenu całej gminy podczas uroczystości, które miały miejsce 24 sierpnia.
Władysławów: Są szanse na ścieżkę rowerową. Wniose...
Po raz kolejny krwiodawcy z Klubu SHDK RP „Górnik”...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 wrzesień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.