Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Sprzęt teleinformatyczny dla szkół podstawowych z gminy przekazany

Władysławów

Szkoły podstawowe z gminy Władysławów wkraczają w nowy rok szkolny 2023/2024 z nowym sprzętem teleinformatycznym. O czym mowa?! Gmina Władysławów znalazła się w gronie beneficjantów Programu „Cyfrowa Gmina”, otrzymując dofinansowanie w kwocie ponad 240 tys. na zakup sprzętu, oprogramowania i licencji, edukację cyfrową dla pracowników JST i jednostek podległych oraz zapewnienie cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych, których celem jest zwiększenie zdolności jednostek samorządu terytorialnego (JST) oraz podmiotów im podległych w zakresie realizacji e-usług, cyberbezpieczeństwa, pracy i nauki zdalnej.

Zakupiony w ramach Programu „Cyfrowa Gmina” sprzęt teleinformatyczny dla szkół podstawowych z gminy Władysławów w postaci komputerów stacjonarnych, laptopów i urządzeń wielofunkcyjnych został już przekazany do szkół przez Wójt Gminy Elżbietę Klanowską, Przewodniczącą Rady Gminy Krystynę Michalak oraz Skarbnik Gminy Marzenę Ressel.

Pozyskany sprzęt z pewnością ułatwi nauczycielom prowadzenie zajęć informatycznych i innych lekcji oraz przygotowywanie niezbędnych materiałów edukacyjnych dla uczniów.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.

źródło: wladyslawow.pl

Podsumowanie kolorowych wakacji w Turku
Podsumowanie okresu wakacji w ramach kampanii społ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.