Władysławów: Szczepienia i zbiórka na nowy wóz podczas Husar Race

Husar Race

Ekstremalny Bieg dla Służb Mundurowych organizowany w Wyszynie będzie w tym roku okazją nie tylko do tego, aby sprawdzić swoje sportowe zacięcie. Podczas wydarzenia będzie można zaszczepić się przeciw COVID-19, a nawet wesprzeć jednostkę OSP Wyszyna w zakupie nowego wozu.

Bieg z ekstremalnymi przeszkodami to przygoda dla wytrwałych i odważnych. Tegoroczna edycja, organizowana po przerwie spowodowanej pandemią będzie jednak okazją nie tylko do sportowych emocji. Na terenie Łowiska Borowy Staw w Piorunowie w niedzielę, 8 sierpnia po raz pierwszy w gminie Władysławów stanie mobilny punkt szczepień przeciw COVID-19. Chętni będą mogli zaszczepić się jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson. Jak informują organizatorzy, osoby chętne do zaszczepienia się, mogą zapisywać się telefonicznie u druha Bartłomieja Wiśniewskiego - 601 372 066 oraz Macieja Białasa - 665 542 230.

Impreza stanie się również okazją do wsparcia strażaków z Wyszyny w ich staraniach o nowy wóz dla jednostki OSP. Wolontariusze do specjalnych puszek będą zbierać środki, dzięki którym OSP Wyszyna zbliży się do zakupu wymarzonego auta.

Dobra: Nie udał mu się skok. 21-latek trafił w ręc...
Powiat turecki na trasie rowerowej pielgrzymi do C...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.