Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Szkolny trud doceniony i nagrodzony. Prymusi otrzymali stypendia

Stypendia Władysławów

Wysiłek włożony w naukę zaprocentował nie tylko w postaci doskonałych ocen oraz wysokich osiągnięć w konkursach, ale też przełożył się na stypendia, które otrzymali najzdolniejsi uczniowie z gminy Władysławów.

Uroczystość wręczenia stypendiów za wyniki w nauce miała miejsce we wtorek, 19 października . Otrzymali je uczniowie, którzy w ubiegłym roku szkolnym osiągnęli nie tylko wysoką średnią ocen, ale też zdobywali nagrody w konkursach pozaszkolnych, reprezentując gminę Władysławów także poza powiatem tureckim.

Zanim do rąk uczniów trafiły upominki oraz okolicznościowe dyplomy, wójt Elżbieta Klanowska podziękowała nie tylko nauczycielom, którzy na co dzień wspierają uczniów w szkole, ale przede wszystkim rodzicom, którzy są współautorami sukcesów swoich dzieci. Podziękowania były tym bardziej szczególne, że wszyscy mają za sobą trudny rok szkolny, spędzony niemal w całości na nauce zdalnej.

Tegoroczni stypendyści z gminy Władysławów to: Michał Maciaszek, Kacper Świątczak, Patrycja Markiewicz, Agnieszka Grzymska, Dominika Brzozowska, Krzysztof Wysocki, Dawid Klimaszewski, Ewelina Kubasik, Oliwia Górecka, Szymon Malesza, Natalia Brzezińska, Zuzanna Żmijewska, Weronika Walczak, Nadia Przybylska, Kacper Kałuża, Zuzanna Małecka, Julia Cieślak, Dominika Woźniak, Maja Wojdak, Gaspar Kruszyński, Oliwia Wojdak, Gabriela Szczepańska, Patryk Wachowski, Jędrzej Przybył, Julian Przybył, Karolina Sylwestrzak.


Tur 1921 Turek zaprasza dzieci i młodzież do swoic...
Pyszna rywalizacja, czyli „Masterchef po niemiecku...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.