Władysławów: Teściowie Daniela M. przerywają milczenie

Daniel M

Aferą związaną z synem jednego z najsłynniejszych muzyków disco-polo w kraju żyją od kilku dni niemal wszystkie plotkarskie portale, prasa bulwarowa i media społecznościowe. Teraz w obronie swojej prywatności stanęli także rodzice jego żony, Eweliny - mieszkańcy gminy Władysławów.

Oświadczenie Bogumiły i Arkadiusza G. oraz ich córki pojawiło się m.in. na portalu Pomponik.pl. Dowiadujemy się z niego o tym, że dziennikarze plotkarskich mediów nachodzą całą ich rodzinę nie tylko w domu, ale też w pracy. Sytuacja odbija się na zdrowiu ciężarnej Eweliny, która musi przebywać pod opieką lekarską w szpitalu. Jej rodzice wspominają w oświadczeniu o tym, jak nękani są przez media, które do publicznej informacji podały ich miejsce zamieszkania, pracy, ale też dane osobowe i szczegóły prowadzonej działalności gospodarczej. Podkreślają, że nie są oni osobami pełniącymi funkcje publiczne, a ich córka także nie wyraża zgody na upublicznianie wizerunku. Nagłe i nieprzychylne zainteresowanie medialne doprowadziło to strat finansowych w prowadzonej działalności. W związku z tym rodzina zapowiedziała podjęcie kroków prawnych.

Media od tej pory mają kontaktować się z rodziną poprzez prawnika.

Władysławów: Trzej Królowie podążali do stajenki
Dobra: Trzej Królowie przekazali dary Dzieciątku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 28 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.