Władysławów: Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury

Wakacje z GOK Władysławów

Wakacje to czas beztroskiej zabawy, przygód, wielu niezapomnianych chwil i przeżyć. Wspomnieniami do wakacji często powracamy w interakcjach z przyjaciółmi, dzieląc się swoimi wrażeniami i emocjami. Wakacje to nie tylko aktywna zabawa, ale przede wszystkim odpoczynek od nauki, pracy, czy zajęć dnia codziennego.

W związku z powyższym Gminny Ośrodek Kultury we Władysławowie corocznie organizuje dla młodszych mieszkańców naszej gminy szereg różnorodnych zajęć, dzięki którym mogą aktywnie spędzać czas, spożytkować swoją energię, rozwijając swoje pasje i zainteresowania.

Jedną z atrakcji dla dzieci przygotowanych przez GOK we Władysławowie był spektakl pt. ,,O Popielu i myszach” w wykonaniu aktorów z Teatru „Krak-” z Krakowa. Ponadto wycieczka do ZOO Safari Borysew, zwiedzanie Archikatedry Najświętszej Marii Panny i św. Aleksego w Tumie, skansenu – Łęczycka Zagroda Chłopska oraz liczne warsztaty plastyczne ,,Spotkania z kolorem i kreską”, ,,W świecie Dyzia Marzyciela”, ,,Malowana historia” – warsztaty malarskie w Wyszynie. Co nas bardzo cieszy to fakt, iż chętnych w proponowanych spotkaniach i zajęciach nie brakuje!

Zapraszamy dzieci i młodzież od wtorku do soboty w godz. od 8:00 do 20:00 – GOK Władysławów, do skorzystania z gier PlayStation, a także do udziału w kolejnych atrakcjach przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury, szczegóły na plakatach – zapraszamy!

źródło:wladyslawow.pl

Zapraszamy na spotkanie z posłanką Pauliną Henning...
Malanów: OSP Kotwasice nadal w KSRG

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.