Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Wiedza pożarnicza bez tajemnic

otwp
Przed uczniami z gminy Władysławów wiedza pożarnicza nie ma żadnych tajemnic. Udowodnili to podczas gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” (OTWP), które w piątek, 17 marca przeprowadzono w Szkole Podstawowej w Chylinie.
 
Turniej jest adresowany do wszystkich młodych ludzi zainteresowanych bezpieczeństwem i ochroną przeciwpożarową, a jego celem jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą dotyczącą techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej, szeroko rozumianego ratownictwa oraz wiedzy z zakresu bezpieczeństwa powszechnego, a także historii i tradycji ruchu strażackiego.
 
Wszyscy doskonale poradzili sobie z rozwiązaniem testu a najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych uzyskali:
Kategoria I (kl. I-IV)
  1. Fabian Cieślak
  2. Mikołaj Mikołajczyk
  3. Igor Strugliński 
Kategoria II (kl. V-VII)
 
1. Marcin Wachowski 
2. Filip Warmiński
3. Kacper Derucki 
 
Najlepsi reprezentować będą gminę Władysławów podczas eliminacji powiatowych.
Zawieszenie pozwolenia na budowę ul. św. Barbary i...
Wspaniałe ogiery prezentowały się w Turku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.