Władysławów: Wigilijne spotkanie Koniczynki

Wieczór Wigilijny Koniczynki

W świątecznym nastroju spotkali się członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Koniczynka z Władysławowa. Kolędując wspólnie z turkowskim big bandem rozmawiano o tym, co udało się wykonać w ostatnim roku i o planach na przyszłość. Najważniejsza tego wieczoru była jednak magiczna atmosfera zbliżającego się Bożego Narodzenia.

Wigilijne spotkanie stowarzyszenia miało miejsce we wtorek, 11 grudnia w sali OSP we Władysławowie. Przy świąteczne przystrojonych stołach zasiedli członkowie i sympatycy władysławowskiej „Koniczynki”, a na scenie miejsce zajął Big Band Miasta Turku pod batutą Szymona Wieczorkiewicza. Muzycy umilali popołudnie pięknymi wykonaniami popularnych świątecznych piosenek i kolęd w nowoczesnych aranżacjach. Zebranych powitała natomiast prezes Beata Modrzejewska, dziękując jednocześnie za aktywność w działaniach podejmowanych wśród lokalnej społeczności.

Dla gości wystąpił także gościnnie zespół wokalny z Witowa. Wigilijną kolację rozpoczęto natomiast od odczytania przez Irenę Wietrzyk fragmentu Pisma Świętego. Zebrani podzielili się opłatkiem, składając płynące prosto z serca życzenia. Na stołach pojawiły się natomiast świąteczne potrawy.

Można było także podziwiać prace wykonywane w ramach projektów prowadzonych przez stowarzyszenie. Prace te stworzone zostały na warsztatach rękodzielniczych przez uczestników projektu.

Spotkanie wigilijne było podsumowaniem projektu Centrum Aktywności "Seniorska" dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich - konkurs 2018.. W ten sposób we wspólnym gronie można było poczuć zbliżające się Boże Narodzenie.

Kawęczyn: O współpracy z powiatem, naprawach dróg ...
Wideo: Jednostki straży pożarnej z powiatu turecki...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 03 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.