Władysławów: Wójt Klanowska nie zarobi mniej od Zająca

Elżbieta Klanowska

Rada gminy Władysławów zdecydowała o wysokości wynagrodzenia nowego wójta, Elżbiety Klanowskiej. Decyzją radnych pozostanie ono na niezmienionym poziomie.

Jedna z ważniejszych decyzji, przed którą stanęli radni miny Władysławów podczas drugiej w tej kadencji sesji było ustalenie poziomu wynagrodzenia wójta. Zdecydowano, że Elżbieta Klanowska otrzymywać będzie taką samą wypłatę jaką dostawał Krzysztof Zając.

Przyjęta uchwała zakłada, że wynagrodzenie zasadnicze wójta wynosić będzie 4700 zł, dodatek za wieloletnią pracę wynosić ma 20 proc. wynagrodzenia zasadniczego, a dodatek funkcyjny ustalono na poziomi 1900 zł. Wójtowi przysługuje także dodatek specjalny w wysokości 40 proc. wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego łącznie.

Przypomnijmy, że aby dostosować się do obowiązujących od 1 lipca przepisów o wynagradzaniu pracowników samorządowych, w połowie roku rada gminy obniżyła wypłatę wójta o 200 zł.

Władysławów: Kto i z kim będzie rozmawiać o przysz...
Tuliszków: Składy komisji ustalone, choć nie było ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 04 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.