Władysławów: Zapraszamy na Jarmark Wyszyński

Jarmark Wyszyński

Wszystkich mieszkańców Władysławowa i okolic zapraszamy na Jarmark Wyszyński, który odbędzie się w niedzielę, 2 czerwca o godzinie 14.00. Tego dnia z cała pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Podczas jarmarku zaprezentuje się wielu wystawców nie tylko z naszego regionu, ale również z najodleglejszych miejscowości Polski.Chętni będą mogli odwiedzić stoiska z rękodziełem artystycznym i regionalnymi przysmakami.

To jednak nie wszystko, bowiem organizatorzy przygotowali bogaty program artystyczny, strefę zabaw dla dzieci. Przed publicznością zaprezentują się również historyczne grupy rekonstrukcyjne.

Organizatorami wydarzenia są Wójt Gminy Władysławów, Baszta Wyszyna, Stowarzyszenie Kobiet Wyszyńskie Kasztelanki, Gminny Ośrodek Kultury, OSP Wyszyna.

Zapraszamy!
Dobra: „Jesteśmy sobie potrzebni", czyli DPS w Skę...
Brudzew: Dziecięca Konferencja Naukowa

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 28 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.