Wolontariuszki u burmistrza Turku

Wolontariuszki u burmistrza

Burmistrz Turku zaprosił do swojego gabinetu tegoroczne maturzystki i jednocześnie wolontariuszki w Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku.

Spotkanie burmistrza Romualda Antosika z wolontariuszkami i ich opiekunkami z MOPS miało miejsce dzisiaj, tj. 27 kwietnia 2022 r. Na tę okazję przygotowany został specjalny tort, którym poczęstowano gości z Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych. Były też podziękowania za udział w licznych akcjach charytatywnych w ostatnich latach, za pomoc osobom potrzebującym, za zaangażowanie w organizacji wydarzeń dla mieszkańców. Pomimo licznych obowiązków związanych ze szkołą i przygotowaniem do matury, wolontariuszki chętnie pomagały innym i znajdowały czas na pracę na rzecz turkowian.

Za to ogromne zaangażowanie burmistrz Antosik dziękował wolontariuszkom. Dziewczyny zaś obiecały burmistrzowi, że po studiach wrócą do Turku, a w przerwach od nauki być może nawet powrócą do wolontariatu.

Wolontariuszkami i jednocześnie tegorocznymi maturzystkami są: Aleksandra Dróżdż, Justyna Bilkowska, Katarzyna Pawlicka, Alicja Król, Justyna Calak, Kinga Jesiołowska, Julia Krysztoforska, Karolina Żak, Natalia Król, Weronika Dziamara, Natalia Lament, Wiktoria Zakrzewska i Aleksandra Kończak. Wszystkim burmistrz Romuald Antosik życzył powodzenia na egzaminie maturalnym oraz realizacji pięknych planów, o których rozmawiano podczas spotkania.


Tran na odchudzanie
Kawęczyn: Radni zaplanowali kolejne drogi do remon...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.