Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wróżki, rycerze i czarownice na balu karnawałowym w MDK

Bal Karnawałowy

Wróżki, rycerze, czarownice, postaci z bajek i przeróżni przebierańcy zagościli w MDK na Karnawałowym balu dla dzieci.

Wszyscy przybyli na doroczny bal punktualnie, a piratka Kasia - przywitała maluchów i bardzo serdecznie zaprosiła do wspólnej zabawy.

Dzieci chętnie włączyły się do tańców: skakały, kręciły się, podrygiwały w korowodzie, zwiedziły „kawał” świata jadąc lokomotywą.

Nie mogło zabraknąć również konkursów i słodkości. Atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości było rozbijanie piniaty.

Bawił się z nami także książę, który ufundował lizaki dla najmłodszych. W tę rolę wcielił się Paweł Kwiatkowski – przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Turku. Dzieci świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Imprezę nakręcał DJ MIRAS.

Źródło: MDK Turek
Mistrzostwa Wielkopolski w Piłce Siatkowej już w t...
Ziemia Turkowski: Czas na zmianę posła w Turku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.