Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wspaniałe ogiery prezentowały się w Turku

Pokaz ogierów w Turku
Prezentacja ogierów licencjonowanych to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez organizowanych przez Powiatowe Koło Związku Hodowców Koni Wielkopolskich w Turku.
 
 
Po raz kolejny piękne i szlachetne zwierzęta można było podziwiać w sobotę, 18 marca terenie Turkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Pierwsze promienie wiosennego słońca sprawiły, że nie brakowało chętnych  chętnych, by podziwiać wspaniałe ogiery z różnych regionów Polski. Była to doskonała okazja do tego, aby zapoznać się z ofertą hodowców. W pokazie wzięły udział ogiery różnych ras, m.in. wielkopolskiej, śląskiej, a także konie zimnokrwiste. Hodowcy oraz właściciele dopisali i można było podziwiać blisko 30 wspaniałych koni. 
 
 
Wszystkie konie poddane zostały ocenie komisji, która brała pod uwagę nie tylko budowę zwierząt, ale także ich ruch w kłusie i stępie. Ogiery zostały udekorowane flo, a hodowcy otrzymali pamiątkowe statuetki.
Władysławów: Wiedza pożarnicza bez tajemnic
Dobra: Samorządowcy z Kawęczyna najlepsi na boisku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.