Wsparcie od powiatu tureckiego dla Państwowej Straży Pożarnej w Turku

Powiat Turecki

Powiat Turecki kolejny raz wspiera inicjatywę służącą rozwojowi wyposażenia i poprawie warunków pracy strażaków Komendy Powiatowej PSP w Turku.Tym razem samorząd powiatowy uczestniczy w pokryciu części kosztów zakupu nowego wozu.

Samorząd powiatowy, podobnie jak pozostałe gminy odpowiedział pozytywnie na apel kierownictwa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku z prośbą o wsparcie w zakupie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Na ten cel z budżetu powiatu tureckiego przekazano kwotę 80 tys. zł.

W piątek, 9 lipca podpisano umowę potwierdzającą przekazanie środków. Sygnatariuszami są Komendant Powiatowy PSP w Turku mł. bryg. Piotr Pietrucha, a także powiat turecki reprezentowany przez Zarząd Powiatu Tureckiego w osobach starosty tureckiego Dariusza Kałużnego oraz członka zarządu Magdaleny Wysockiej.


Tuliszków: Promocja Gminy i Miasta na Targach Tury...
"Challenger's Boxing Night” start! Pierwsze walki ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Gosc w niedziela, 11 lipiec 2021 20:38

Czyżby Kruger że swoich dał

Czyżby Kruger że swoich dał;)
Gość
wtorek, 21 wrzesień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.