Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wspólnie z wolontariuszami przeganiali nudę przy Szkole Podstawowej nr 4

MOPS Turek Wakacje

W wakacje nie ma miejsca na nudę! Udowodnili to wolontariusze z turkowskiego Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, którzy wspólnie z najmłodszymi mieszkańcami miasta bawili się podczas akcji Wakacje.PL.

Na trwające przez pięć dni zabawy dzieci zaproszono na boisko przy Szkole Podstawowej nr 4 w Turku. Już z daleka dało się dostrzec roześmiane dzieci oddające się beztroskiej zabawie. Czekały na nich sportowe rozgrywki, ćwiczenia, trening sztuk walki, a nawet pokaz tresury psa. Nie zabrakło też wspólnego malowania oraz lubianych przez wszystkich zabaw z piłką czy hula-hop. Dzieci chętnie brały udział w zajęciach, przez co mogły rozwijać swoje zainteresowania, lepiej się poznać i w aktywny sposób spędzić wolny czas. Nikt nie tęsknił za siedzeniem przy komputerze czy telefonem w ręku – dobra zabawa pochłonęła wszystkich, a wolontariusze dbali o to, aby uśmiechy nawet na moment nie znikały z twarzy.

Ostatni tydzień wakacji zapowiada się nie mniej radośnie – tradycyjnie już nieopodal bloku przy ul. Matejki 4 odbędzie się druga w tym roku odsłona akcji Kolorowe Wakacje. Tutaj również nie zabraknie gier i zabaw dla dzieci i młodzieży. Start już 27 sierpnia.
Brudzew: Na miejsca, gotowi, start…! – czyli począ...
O wsparciu na inwestycje z Wielkopolskiego Regiona...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Jadwiga w wtorek, 28 sierpnia 2018 14:00

Bardzo się cieszę, że" idea z Matejki " się rozwija i pęcznieje na inne części miasta.Pozdrawiam wszystkich :

Bardzo się cieszę, że" idea z Matejki " się rozwija i pęcznieje na inne części miasta.Pozdrawiam wszystkich :):
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.