Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Współpraca przynosi efekty. Podziękowania i podsumowania podczas ostatniej sesji w tej kadencji

Ostatnia sesja Rady Gminy Władysławów
VIII kadencja Samorządu Gminy Władysławów dobiega końca. W środę, 24 kwietnia radni spotkali się po raz ostatni. Była to doskonała okazja do podsumowań i podziękowań.
 
 
Po przyjęciu protokołów z poprzednich sesji i odczytaniu sprawozdania z działalności Wójta Gminy Władysławów w okresie międzysesyjnym, a zwłaszcza z wykonania uchwał Rady Gminy, zebrani na sali radni mogli przystąpić do procedowania nad przygotowanymi projektami. Ważnym momentem było natomiast podsumowanie kadencji i podziękowania dla tych, którzy przez ponad pięć lat zasiadali w Radzie Gminy Władysławów, współpracując na rzecz lokalnej społeczności. - Te pięć lat to czas bardzo intensywnej pracy i wspólnych działań na rzecz dobra naszej Gminy. Wspólnie wypracowaliśmy taki schemat działań, który pozwolił na pozytywne zmiany. Jestem dumna z tego, co udało nam się wypracować i za tę zgodę oraz zrozumienie chciałabym Państwu serdecznie podziękować - mówiła Wójt Gminy Elżbieta Klanowska. 
 
Radni otrzymali pamiątkowe upominki, a już w pierwszym tygodniu maja odbędzie się pierwsze posiedzenie IX kadencji Rady Gminy Władysławów. 
Dariusz Młynarczyk: Przestańmy wojować, zacznijmy ...
„Odkryjemy miłość nieznaną”, czyli egzotyczna koal...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.