„Wszystko się uda”, czyli koncert z pomocą dla czworonogów

Koncert TOZ

„Wszystko się uda” – takie optymistyczne hasło przyświecało charytatywnemu koncertowi, który w niedzielę, 23 września zorganizowano w Miejskim Domu Kultury w Turku. Celem była pomoc zwierzętom.

„Bo wszystko się uda, to wyliczanki sens, więc ruszaj z marzeniami i zdobywaj świat” – to słowa refrenu piosenki wykonywanej przez Paulę Biskup. To właśnie ta 12-letnia turowianka, o której talencie muzycznym usłyszała już cała Polska była jedną z organizatorek niedzielnego koncertu na rzecz turkowskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Wokalistka do współpracy zaprosiła nie mniej zdolnych młodych artystów.

Oprócz Pauli na scenie pojawili się także: Amelia Sobczyk, Maja Walas, Teatr "Szpilka" ze Szkoły Podstawowej nr 1 i przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Turku. Nie zabrakło też wykonawców, którzy na co dzień szlifują swój talent w turkowskim domu kultury: Martyny Radosz, Antoniny Zommer, Antoniny Iglikowskiej, Nikoli Ozgi, Michaliny Kurek oraz Blanki Górskiej.

Przez cały koncert zbierano darowizny pieniężne – w sumie z dobrowolnych wpłat uskładano 2741,72 zł. Oprócz tego do czworonogów trafią też takie podarunki jak karma, miski, koce, kuwety, obroży, a więc wszystko to, czego na co dzień najbardziej potrzebują podopieczni TOZ. Niedzielny koncert to jednak nie wszystko. W ramach akcji "Wszystko uda się!" została uruchomiona także internetowa zbiórka pieniędzy pod adresem: pomagam.pl/wszystkoUdaSie. Tam również można dokonywać dobrowolnych wpłat.
„Akcja-segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej!” w Pr...
Gm.Turek: I Rodzinnym Rajdzie Rowerowym pełen akce...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 29 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.