Wybiorą dyrektora SP ZOZ w Turku spośród trzech kandydatów

SP ZOZ Turek

Trzech kandydatów stawi się na rozmowach, które mają rozstrzygnąć o tym, kto pokieruje turkowskim szpitalem. Co ciekawe - wszyscy mieli już okazję z bliska przyglądać się funkcjonowaniu SP ZOZ w Turku.

Otwarcie ofert i formalna ocena dokumentów złożonych przez kandydatów miała miejsce w poniedziałek 4 marca. Do kolejnego etapu komisja konkursowa w składzie: Dariusz Kałużny jako przewodniczący, Przemysław Jandy, Krystyna Szkudlarek – Graczyk, Jan Smak oraz Grzegorz Wojtczak, dopuściła trzech kandydatów.

W gronie tym znaleźli się Tomasz Ignaczewski, który obecnie jest zastępcą dyrektora ds. lecznictwa w turkowskim szpitalu, pełniący obowiązki dyrektora lecznicy Krzysztof Sobczak oraz Paweł Czerwiński, który już raz kierował SP ZOZ w Turku i sam - po kilku miesiącach - złożył rezygnację z tego stanowiska.

Dopiero po indywidualnych rozmowach z każdym z kandydatów komisja da rekomendację temu, kogo oceni najlepiej.

Władysławów: Ambitne plany druhów na rok 2019, czy...
„Życie bez biegania nie byłoby takie samo”, czyli ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Gosc w środa, 06 marca 2019 21:04

Spokojnie Sobczak ma bogate doświadczenie zawodowe i kasę spod ziemi wykopie lub zarobi na sprzedaży surowców wtórnych

Spokojnie Sobczak ma bogate doświadczenie zawodowe i kasę spod ziemi wykopie lub zarobi na sprzedaży surowców wtórnych:D
Gość - Jasio w wtorek, 05 marca 2019 16:50

Bukmacherzy obstawiają: Czerwiński i Ignaczewski 1: 100 000, co oznacza, że za 1 złotówkę postawioną na tych dwóch kandydatów można dostać 100 000 zł. Za Sobczaka 1:1, co oznacza, że za zwycięstwo Sobczaka nic się nie dostanie.

Bukmacherzy obstawiają: Czerwiński i Ignaczewski 1: 100 000, co oznacza, że za 1 złotówkę postawioną na tych dwóch kandydatów można dostać 100 000 zł. Za Sobczaka 1:1, co oznacza, że za zwycięstwo Sobczaka nic się nie dostanie.
Gość
czwartek, 19 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.