Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wybory w OPZZ Powiatu Tureckiego

OPZZ

31 marca 2022 roku w siedzibie Rady Powiatowej Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych w Turku odbyło się zebranie sprawozdawczo – wyborcze, podczas którego dokonano wyboru przewodniczącego struktur powiatowych OPZZ w Turku.

W zebraniu uczestniczyli członkowie Rady Powiatowej OPZZ, którzy zostali wybrani przez macierzyste organizacje związkowe.

W pierwszej części posiedzenia ustępujący przewodniczący kol. Mirosław Kubicki omówił działalność związkową Rady OPZZ Powiatu Tureckiego w mijającej kadencji oraz przedstawił zamierzenia i plany działalności w następnych latach.

Następnie członkowie Rady Powiatowej OPZZ w Turku ponownie przewodniczącym wybrali Mirosława Kubickiego na 4-letnią kadencję.

Wybrano także wiceprzewodniczących powiatowych struktur OPZZ w Turku, którymi zostali: Małgorzata Pawłowska, Zbigniew Bojnowski i Krzysztof Tarnas.

W zebraniu z ramienia Rady OPZZ Województwa Wielkopolskiego uczestniczył Zbigniew Piguła (członek Prezydium Rady OPZZ Województwa Wielkopolskiego).

Andrzej Kwiatkowski - członek Rady Powiatowej OPZZ w Turku.

Nominacja do tytułu "Wzorowa Placówka Medyczna" dl...
Gm.Turek: Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.