Wyjątkowy Kiermasz Rękodzieła już niebawem. Zapraszamy!

Kiermasz Rękodzieła

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Właśnie z tej okazji zapraszamy serdecznie na Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła. Piękne cuda mogą być cudownym prezentem, jak również ozdobą domu.

Wydarzenie rozpocznie się 18 grudnia na Placu Wojska Polskiego w Turku i potrwa do niedzieli, 19 grudnia. Lokalni rękodzielnicy będą prezentować tam swoje prace. Chętni będą mieli okazję wziąć w nim udział w godzinach od 10.00 do 18.00.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będzie okazja, aby nabyć drobne, lokalne arcydzieła i sprawić świąteczny prezent bliskiej osobie. Wśród oferowanych produktów znajdą się ręcznie robione pluszaki, ozdoby wykonane na szydełku, biżuteria, drewniane rzeźby, książki, wyroby pszczelarskie, ozdoby choinkowe, stroiki bożonarodzeniowe, domowe konfitury i wiele wiele innych.

Organizatorzy przygotowali również pyszne smakołyków stoiska z gastronomią oraz wyrobami lokalnymi. Tego dnia odbędzie się również loteria fantowa.

W niedzielę w godzinach od 10.15 do 12.45 zaplanowano również wyjątkowe warsztaty.

Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Turkowska Unia Rozwoju.

Serdecznie zapraszamy!


 

Cztery próby oszustwa w Turku. Seniorzy nie dali s...
Zapraszamy na szczepienia przeciwko COVID-19 do Tu...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 25 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.