Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wyremontuj i zamieszkaj - nowy program mieszkaniowy w Turku

remont

Miasto Turek właśnie przystąpiło do nowego programu mieszkaniowego pod nazwą „Najem po remoncie”. Program umożliwia wynajem należących do Miasta mieszkań w zamian za wykonanie ich remontu.

Jak informuje oficjalna strona miasta Turek, o wynajęcie mieszkania za remont mogą ubiegać się osoby, które już znajdują się na liście uprawnionych do przydziału mieszkania komunalnego (ale nie na liście o przydział lokalu socjalnego). Do wyremontowania wskazane zostaną pustostany, których Miasto z różnych względów nie może wyremontować. Natomiast przyszły najemca po przeprowadzeniu niezbędnych prac może szybciej otrzymać w najem upragnione mieszkanie.

Osoby zainteresowane udziałem w programie po wyborze lokalu do remontu podpiszą umowę z Miastem, dającą im gwarancję bezterminowego najmu wyremontowanego lokalu. Środki zainwestowane w remont nie są zwracane najemcy. Więcej informacji o programie „Najem po remoncie” udzielają pracownicy Wydziału Mienia Komunalnego Urzędu Miejskiego w Turku, pod numerem tel. 63 289 61 34.

VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu już za nami!
Malanów: Pomóż odkryć lokalną historię

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 14 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.