Wyruszył transport artykułów medycznych

Leki

Dzisiaj wyruszył transport artykułów medycznych podarowanych przez mieszkańców Turku, dla partnerskiego miasta Dunajowce na Ukrainie.

Zaprzyjaźnieni z mieszkańcami Turku mieszkańcy ukraińskich Dunajowiec poprosili o pomoc. Chodziło im o artykuły medyczne takie jak: opatrunki, bandaże, plastry, opaski uciskowe, leki przeciwbólowe i inne, które są im niezbędne, szczególnie po ataku wroga.

Turkowianie nie zawiedli. Część materiałów podarował pragnący zachować anonimowość właściciel sieci aptek. Pozostałe pochodzą ze zbiórek w turkowskich szkołach podstawowych.

Wszystko na granicę, gdzie czekają na nie przedstawiciele Dunajowiec, odwieźli turkowscy przedsiębiorcy: Sebastian Jesionowski i Damian Jagieła, którym towarzyszyła tłumaczka z Ukrainy.

źródło: miastoturek.pl

Ciepło… cieplej… gorąco! Zadbaj o swoje stopy na w...
Dieta podczas zatrucia pokarmowego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.