Wysoka lokata na liście PSL dla byłej radnej sejmiku z Kawęczyna

Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Z dnia na dzień coraz więcej informacji o kandydatach do polskiego parlamentu. Kolejne ugrupowania rozwiewają wątpliwości i podają nazwiska, które znajdą się na ich listach wyborczych. W karuzeli wyborczej` kolejna osoba z naszego powiatu.

W mediach pojawiają się coraz liczniejsze spekulacje na temat lokomotyw wyborczych ludowców. Jesienią PSL wystartuje wspólnie z Kukiz’15. Taka decyzja Pawła Kukiza była szeroko komentowana. Delikatnie mówiąc, do tej pory nie było im raczej z PSL-em po drodze, co często w swoich wystąpieniach dawał do zrozumienia ich lider.

W okręgu konińskim PSL-Kukiz na pierwszym miejscu – jak podaje portal onet.pl – mają postawić posła Łukasza Rzepeckiego z ugrupowania Kukiz’15, który swoją karierę polityczną zaczynał w PiS. Jak dowiedział się portal iTurek.net na wysokiej drugiej pozycji znaleźć ma się pochodząca z gminy Kawęczyn, była radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, lekarz ortopeda Anna Majda. Z ramienia PSL w okręgu nr 37 otrzymałby najwyższą lokatę na koalicyjnej liście. Sama zainteresowana nie chce na razie komentować tych doniesień.

Anna Majda to kolejne nazwisko z powiatu tureckiego, które dołącza do wyborczego maratonu, obok Grzegorza Ciesielskiego (Koalicja Obywatelska) i Ryszarda Bartosika (PiS).

Z nieoficjalnych informacji wynika, że trzecie miejsce na liście zająć ma mieszkanka Środy Wielkopolskiej Mirosława Katarzyna Kaźmierczak.
Zaproszenie na Powiatowo - Gminno - Parafialne Doż...
Kawęczyn: Sukces Koła Gospodyń Wiejskich z Będziec...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
niedziela, 25 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.