Wysoka lokata na liście PSL dla byłej radnej sejmiku z Kawęczyna

Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Z dnia na dzień coraz więcej informacji o kandydatach do polskiego parlamentu. Kolejne ugrupowania rozwiewają wątpliwości i podają nazwiska, które znajdą się na ich listach wyborczych. W karuzeli wyborczej` kolejna osoba z naszego powiatu.

W mediach pojawiają się coraz liczniejsze spekulacje na temat lokomotyw wyborczych ludowców. Jesienią PSL wystartuje wspólnie z Kukiz’15. Taka decyzja Pawła Kukiza była szeroko komentowana. Delikatnie mówiąc, do tej pory nie było im raczej z PSL-em po drodze, co często w swoich wystąpieniach dawał do zrozumienia ich lider.

W okręgu konińskim PSL-Kukiz na pierwszym miejscu – jak podaje portal onet.pl – mają postawić posła Łukasza Rzepeckiego z ugrupowania Kukiz’15, który swoją karierę polityczną zaczynał w PiS. Jak dowiedział się portal iTurek.net na wysokiej drugiej pozycji znaleźć ma się pochodząca z gminy Kawęczyn, była radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, lekarz ortopeda Anna Majda. Z ramienia PSL w okręgu nr 37 otrzymałby najwyższą lokatę na koalicyjnej liście. Sama zainteresowana nie chce na razie komentować tych doniesień.

Anna Majda to kolejne nazwisko z powiatu tureckiego, które dołącza do wyborczego maratonu, obok Grzegorza Ciesielskiego (Koalicja Obywatelska) i Ryszarda Bartosika (PiS).

Z nieoficjalnych informacji wynika, że trzecie miejsce na liście zająć ma mieszkanka Środy Wielkopolskiej Mirosława Katarzyna Kaźmierczak.
Zaproszenie na Powiatowo - Gminno - Parafialne Doż...
Kawęczyn: Sukces Koła Gospodyń Wiejskich z Będziec...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - zbyszek bielawski w wtorek, 15 październik 2019 01:49

i love psl congratulaison

i love psl:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p congratulaison
Gość - bartek w piątek, 13 wrzesień 2019 12:07

Nie ważna opcja polityczna, najważniejsza odpowiednia osoba.
Oddam głos na Anne Majdę!!!

Nie ważna opcja polityczna, najważniejsza odpowiednia osoba. Oddam głos na Anne Majdę!!!
Gość
niedziela, 05 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.