Wzrost zakażeń w powiecie tureckim. 18 nowych przypadków

PSSE Turek

Liczba aktywnych przypadków zakażenia wirusem Sars-COV-2 w powiecie tureckim znów rośnie. Dziś odnotowano 18 kolejnych osób z potwierdzonym zachorowaniem na COVID-19.

Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u 334 osób w Wielkopolsce. Wśród nich jest 18 przypadków z powiatu tureckiego. Jest to ośmiu mężczyzn w wieku od 38 do 87 lat oraz kobiety pomiędzy 40 a 71 rokiem życia.

Jednocześnie z przykrością informujemy, na podstawie komunikatu Ministerstwa Zdrowia, że w wielospecjalistycznym szpitalu miejskim przy ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu zmarło 11 osób: 74-letni mężczyzna, mieszkaniec Poznania, 81-letnia kobieta, mieszanka powiatu gostyńskiego, 68-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu kaliskiego, 80-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu rawickiego, 75-letnia kobieta, mieszkanka powiatu grodziskiego, 86-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu poznańskiego, 66-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu wolsztyńskiego, 67-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu poznańskiego, 84-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, 84-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu poznańskiego, 92-letnia kobieta, mieszkanka powiatu kolskiego.

Od początku pandemii w Wielkopolsce odnotowano 11646 przypadków zakażeń koronawirusem, z czego 4446 to przypadki aktywne. 379 osób zmarło, a 6821 wyzdrowiało.
COVID-19 w Zespole Szkół Technicznych. Uczniowie i...
Władysławów: Jesienne bieganie na szóstkę już w ni...

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

Gość - nauczyciel w wtorek, 13 października 2020 14:30

Jest na kwarantannie, bo takie przepisy są ustalone,
Natomiast wzrost zachorowań nastąpił poprzez niepotrzebne długie bezpośrednie kontakty między ludźmi: spotkania, imprezy, wesela itp. a także lekcje bezpośrednie.
Starsi uczniowie powinni mieć lekcje online zgodnie z planem lekcji, a nie jak było wiosną:
jakieś odnośniki do filmów z YouTuba czy teksty i zadania przesyłane e-mailowo.
Testy należy przeprowadzać bezpośrednio i od razu podawać wyniki.
Uczeń nie ma czasu na ściąganie i porozumiewanie się i kontrola wizualna poprzez kamerki.

Jest na kwarantannie, bo takie przepisy są ustalone, Natomiast wzrost zachorowań nastąpił poprzez niepotrzebne długie bezpośrednie kontakty między ludźmi: spotkania, imprezy, wesela itp. a także lekcje bezpośrednie. Starsi uczniowie powinni mieć lekcje online zgodnie z planem lekcji, a nie jak było wiosną: jakieś odnośniki do filmów z YouTuba czy teksty i zadania przesyłane e-mailowo. Testy należy przeprowadzać bezpośrednio i od razu podawać wyniki. Uczeń nie ma czasu na ściąganie i porozumiewanie się i kontrola wizualna poprzez kamerki.
Gość - gosc w wtorek, 13 października 2020 14:29

Bo uwierzył we własne słowa

Bo uwierzył we własne słowa:D
Gość - zwis na PiS w wtorek, 13 października 2020 12:42

Według morawieckiego z PiS wirus w odwrocie ,nie ma się czego bać .To dlaczego on sam podwładny kaczyńskiego jest w kwarantannie ?

Według morawieckiego z PiS wirus w odwrocie ,nie ma się czego bać .To dlaczego on sam podwładny kaczyńskiego jest w kwarantannie ?
Gość
czwartek, 21 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.