Z wójtem na Safari czy w fotelu starosty - zdecyduj jak wesprzesz WOŚP

WOŚP 2023

Fotel starosty, udział w Święcie Pąka Kwiatowego w Wiesmoor, wyprawa z wójtem gminy Przykona do Zoo Safari. Te i wiele innych pomysłowych i ciekawych rzeczy można wylicytować podczas tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy powiatu tureckiego, w tym włodarze jak co roku wykazują się nie tylko wielką hojnością, ale również i kreatywnością. Co nas czeka w najbliższą niedzielę?

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia. W tym roku WOŚP organizowana jest pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!"

Jak co roku do zbiórki przyłączyli się mieszkańcy powiatu tureckiego. Zarówno w mieście, jak i w każdej gminie odbywają się licytacje oraz sprzedaże różnorakich przedmiotów z których dochód przeznaczony będzie na pomoc. Pomysłowość oraz hojność mieszkańców i włodarzy zadziwia a już teraz przedstawiamy niektóre z propozycji.
Starosta Dariusz Kałużny przyłącza się do akcji WOŚP i wystawia na licytację „Dzień w fotelu Starosty Tureckiego”. Jeśli chcesz poczuć się przez jeden dzień samorządowcem i poznać zagadnienia związane z pracą starosty, a przy okazji wesprzeć szczytną inicjatywę WOŚP – licytuj TUTAJ

Burmistrz Miasta Turku na licytację podczas 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazał coś niepowtarzalnego. W tym roku będzie można wylicytować voucher na wyjazd do miasta partnerskiego Wiesmoor i udział w Blütenfest (Święcie Pąka Kwiatowego) wraz z delegacją Miasta Turku, w terminie od 31 sierpnia do 4 września 2023 r. Voucher nabyć będzie można 29 stycznia o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury.

Wyprawa z Wójtem gminy Przykona Mirosławem Broniszewskim do Zoo Safari w Borysewie? Nic prostszego! Voucher zawiera przejazd oraz bilety dla 4 osób.
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena aktualna: 80 zł
Licytacje pod numerem tel.: 697219779

Te i wiele, wiele innych niesamowitych oraz cennych rzeczy nabyć można będzie podczas organizowanych licytacji i wydarzeń, które odbędą się w niedzielę. Warto pomagać!

W galerii przedstawiamy informacje dotyczące finału WOŚP w poszczególnych gminach i mieście.

 

Połajanka i szarpanina czy dyskusja nad stanem mia...
Tuliszków: Patron to autorytet, wzorzec i inspirac...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.