Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Zaangażuj się w rewitalizację Gminy Kawęczyn!

Rewitalizacja

Skuteczna rewitalizacja terenów zdegradowanych w znacznym stopniu zależy od dobrej współpracy władz samorządowych, mieszkańców a także przedsiębiorców, organizacji społecznych i innych podmiotów działających w gminie. Szczególnie ważne jest wspólne określenie potrzeb i oczekiwań wobec zmian rewitalizacyjnych, a także problemów i sposobów ich rozwiązania, w które wszyscy mogą się zaangażować.

Do 8 maja 2024 trwać będą konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Kawęczyn na lata 2024-2030.
Zapraszamy do składania uwag, opinii i wniosków. Każdy może wspomóc proces zmian!

Uwagi do Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Kawęczyn na lata 2024-2030 można składać do 8 maja 2024 roku w siedzibie Urzędu Gminy Kawęczyn lub przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt GPR oraz szczegółowe terminy zaplanowanych wydarzeń są dostępne do wglądu w siedzibie Urzędu Gminy Brudzew oraz na stronie internetowej Gminy Kawęczyn www.kaweczyn.pl i na stronie internetowej BIP Urzędu Gminy Kawęczyn

http://www.kaweczyn.pl/kaweczyn/bip.html
 
a.augustyniak 120x180
PGKiM: Mamy środki na geotermię w Turku!
Gdzie najlepiej publikować swoje reklamy?

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.