Zaginął młody mieszkaniec Turkowic. Mężczyzny poszukuje policja i rodzina

Michał Rosiak

Policja, rodzina i znajomi poszukują Michała Rosiaka z Turkowic. 19-letni mężczyzna bawił się w nocy z czwartku na piątek w jednym z poznańskich klubów. Wyszedł i ślad po nim zaginął.

Michał wraz z trzema kolegami bawił się w klubie Euphoria na poznańskim Starym Rynku. Około 1.00 w nocy (18 stycznia) znajomi zauważyli, że 19-latka nie ma. Chłopak wyszedł z klubu i od tego momentu nie ma z nim kontaktu.

Zaginięcie zgłoszono policji, a poszukiwania prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji Nowe Miasto. W mediach społecznościowych bliscy i znajomi udostępniają plakaty z rysopisem poszukiwanego. Pojawiają się także informacje o podejrzanych telefonach, które otrzymywać ma rodzina Michała. Miały to być dwa połączenia - podczas pierwszego słychać było podobno, jakby telefon był wyrywany jednej osobie przez drugą. Podczas drugiego połączenia słychać było „ku..a, miałeś nie dzwonić na policję”. Gdy ojciec zaginionego oddzwonił na numer inicjujący połączenie, usłyszał tylko, że „to pomyłka”.

Zaginiony Michał Rosiak ma około 190 cm wzrostu, lekki zarost ubrany był w czarną polówkę, długą czarną kurtkę firmy New Balance oraz czarne spodnie. Ktokolwiek może mieć jakieś informacje na temat Michała proszony jest o kontakt z najbliższym posterunkiem policji.

www.kryminalnapolska.pl

Władysławów: Druhny i druhowie z OSP w Chylinie po...
Kobieta wpadła do Kanału Folusz. Poszkodowaną prze...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 31 maja 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.