Zaginął Paweł Pakulski z Kawęczyna. Trwają poszukiwania

Paweł Pakulski

Dziś rano 38-letni mieszkaniec gminy Kawęczyn, Paweł Pakulski wyszedł z domu i do tej pory nie ma z nim kontaktu. Żona zaginionego otrzymała od męża niepokojąca wiadomość. Trwają poszukiwania mężczyzny.

Zaginiony Paweł Pakulski wyszedł z domu w Kawęczynie ok. godz. 8.30. Miał pojechać na rehabilitację do Malanowa, jednak wiadomo już, że tam nie dotarł. Po kilku godzinach żona zaginionego otrzymała od męża sms o bardzo niepokojącej treści. Mężczyzna ma przy sobie dokumenty oraz telefon, jednak obecnie jest on wyłączony. 38-latek porusza się żółtym autem marki Renault Kangoo o numerze rejestracyjnym EL 813TU.

Paweł Pakulski ma 183 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, włosy koloru ciemny blond obcięte na krótko i niebieskie oczy. Na jednej z łydek ma tatuaż przedstawiający miecz.

W dniu zaginięcia ubrany był w koszulę na krótki rękaw w kratkę, spodnie z materiału koloru ciemnoszarego oraz brązowe buty skórzane z białymi podeszwami. Poszukiwany jest również charakterystyczne auto, którym przemieszcza się zaginiony.

Wszyscy, którzy mają informacje na temat 38-latka proszeni są o kontakt z policją pod nr 112 lub 477737200. Można również napisać bezpośrednio do strony SOS Zaginięcia.


źródło: SOS Zaginięcia

Reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego w Turku ...
Majowe kradzieże samochodów. Złodzieje gustują w a...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.