Zaginął Tomasz Krzyżanowski. Jego życie może być zagrożone

Tomasz Krzyżanowski

28-letni Tomasz Krzyżanowski z Chrząblic (gmina Brudzew) zaginął podczas podróży z Turku do Francji. Wysiadł z busa na parkingu w Niemczech i udał się w nieznanym kierunku. Do tej pory ni nawiązał kontaktu z bliskimi.

W piątek, 5 listopada o godz. 11.00 Tomasz Krzyżanowski wyjechał busem z Turku do Francji. Między godziną 16.00 a 18.00 bus zatrzymał się na parkingu w Niemczech, w Lipsku (na autostradzie A9). Mężczyzna opuścił auto i udał się w nieznanym kierunku. Do dnia dzisiejszego nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi.
Wszystkie swoje rzeczy zostawił w aucie. Nie ma przy sobie telefonu ani dokumentów.

Zaginiony ma 183 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, brązowe włosy oraz zielone oczy.W dniu zaginięcia ubrany był w brązowe buty Adidas, szare jeansy, granatową koszulkę we wzorki oraz oliwkową bluzę z kapturem.

Jeśli ktokolwiek widział zaginionego, lub zna miejsce jego pobytu prosimy o kontakt z policją pod nr 63 289 82 00 lub pod numerem alarmowym 112. Można również napisać bezpośrednio do strony#SOSZaginięcia.

fot. SOS Zaginięcia

Stypendia od Sun Garden dla uczniów z Zespołu Szkó...
Hubertusowa tradycja wciąż trwa. Jeźdźcy zakończyl...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 28 listopada 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.