Zainwestuj w siebie, zbuduj swoja pewność

Warsztaty w MBP

Masz problem z pewnością siebie? Chciałabyś dowiedzieć się jak ją budować i wzmacniać, a przy okazji spędzić miło czas w twórczej atmosferze. Jeśli tak, koniecznie weź udział w warsztatach rozwojowych z Agnieszką Lenard, które odbędą się 22 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Turku.

Czy wiesz, że Twoja pewność siebie zależy od jednej osoby? OD CIEBIE! TY SAM możesz zbudować ją w sobie! Pod warunkiem, że naprawdę Ci na tym zależy i rzeczywiście tego chcesz. Z pewnością pomóc w tym może udział w niezwykłych warsztatach rozwojowych „Create your power czyli jak budować swoją pewność siebie”, na które zaprasza Miejskie Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku.
Osoby, które zdecydują się wziąć udział w warsztacie przede wszystkim zmierzą się ze swoim myśleniem na temat pewności siebie oraz będą mogły oszacować jej poziom. Dodatkowo poznają schemat zachowania asertywnego, który upraszcza wiele życiowych sytuacji, uwalnia od wewnętrznego ciężaru także, co najważniejsze, pozwoli na skuteczne zbudowanie pewności siebie.

Warsztat poprowadzi trener i coach - Aleksandra Lenard, która na co dzień prowadzi Pracownię Rozwoju Osobistego MOŻNA INACZEJ, koncentrującą się na wspieraniu i motywowaniu ludzi otwartych na wewnętrzny rozwój, tak, by osiągali swoje cele z pełną odwagą i wiarą w siebie! Pomaga także wzmacniać pewność siebie, przekraczać wewnętrzne bariery oraz podkręcać motywację do działania!
Warsztat odbędzie się 22 lutego (piątek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Turku. Koszt spotkania wynosi 50 zł. Z uwagi na ograniczona ilość miejsc obowiązują zapisy, których dokonywać można do 22 lutego – w siedzibie biblioteki bądź telefonicznie pod numerem 632785134 w. 16.

Materiał prasowy MBP w Turku
Malanów: Noworoczna zabawa charytatywna dla Wiktor...
Krzysztof Sobczak p.o. dyrektora szpitala powiatow...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
niedziela, 18 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.