Zakończenie sezonu foodtruckowego w Turku. Smaczne pożegnanie lata na parkingu galerii Karuzela Turek

Zlot Food Trucków

18, 19 i 20 września 2020 r. to daty, które każdy miłośnik dobrej kuchni już teraz powinien zapisać sobie w kalendarzu. Do Turku wracają prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni, w ramach kończącego tegoroczny sezon zlotu food trucków, będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne pożegnanie lata będzie miało miejsce na parkingu pod galerią Karuzela.

Długi weekend od 18-20 sierpnia upłynie w Turku pod znakiem dobrego jedzenia. Organizator zlotu zaprasza do rodzinnego pożegnania lata pod Parkiem Handlowym Karuzela, gdzie będzie miał miejsce kultowy już zlot.

Ucztowanie w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją jest kilkanaście food trucków, od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców.

Serwowane będą oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest Karuzela Turek i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.
Zlot odbędzie się pod galerią Karuzela Turek, ul. Milewskiego 7. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
ZHP Hufiec powraca. Zapraszamy do współpracy
TUR 1921 Turek wygrywa z drużyną WARTA Dobrów

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Gość w poniedziałek, 14 wrzesień 2020 16:12

18-20 sierpnia czy września

18-20 sierpnia czy września
Gość
niedziela, 27 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.