Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Zakończyła się obserwacja Macieja J. Biegli wydadzą opinię o jego poczytalności

2020-04-14-Kopiowanie
 
27 lipca zakończono obserwację sądowo-psychiatryczną Macieja J., który w ostatni dzień 2019 roku zabił swojego młodszego brata Adasia. Do tego czasu przebywał on w specjalistycznym ośrodku. 
 
Przypomnijmy, że Maciej J. zabił swojego 10-letniego brata Adasia 31 grudnia ubiegłego roku. Zadał mu wiele ran kłutych nożem w klatkę piersiową. Badaniom pod kątem zażytych środków odurzających, w szczególności narkotyków i dopalaczy, przebadano krew zarówno domniemanego sprawcy zdarzenia, jak i ofiary 10-letniego Adasia. Wszystkie próbki dały wynik negatywny. Po przeprowadzeniu badań biegli psychiatrzy orzekli, że nie są w stanie postawić aktualnie jednoznacznej diagnozy ani ocenić stanu psychicznego podejrzanego w czasie popełnienia zarzucanego mu czynu. Wnieśli tym samym o poddanie go szpitalnej obserwacji sądowo-psychiatrycznej. 
 
Obserwacja zakończyła się pod koniec lipca. Na jej podstawie zostanie wydana opinia co do poczytalności Macieja J. w chwili popełniania czynu. Z nieoficjalnych źródeł nasza redakcja ustaliła, że obecnie Maciej J. przebywa w szpitalu psychiatrycznym, jego stan zdrowia nie pozwalał na powrót do aresztu. 
Dobra: Śledczy przesłuchają pracowników ubojni w L...
Polska 2050 wspiera Wielkopolan! Przyjdź i oddaj k...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.