Zapraszamy do udziału w konkursie „100 lecie niepodległości”

Imasssge_1

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowano konkurs fotograficzny. Prace nadsyłać można do 15 października, a ogłoszenie wyników nastąpi w listopadzie. Wówczas rozdane zostaną również nagrody rzeczowe i dyplomy.

W konkursie „100 lecie niepodległości” wziąć mogą udział wszyscy fotografujący bez względu na wiek.

Celem inicjatywy jest popularyzacja miejsc, osób i wydarzeń związanych z uzyskaniem niepodległości po I wojnie światowej, popularyzacja miejsc związanych z odbudową państwowości polskiej i trwałym ustaleniem granic kraju od roku 1918-2018, propagowanie różnorodnych form turystyki i krajoznawstwa, upowszechnianie i popularyzacja fotografii krajoznawczo-historyczno-turystycznej oraz propagowanie wśród uczestników umiejętności obserwacji otoczenia i jej dokumentowania.

Organizatorami konkursu są Oddział PTTK w Turku, Miasto Turek, Nadleśnictwo Turek oraz Muzeum Miasta Turku im.Józefa Mehoffera.


Więcej na stronie www.turek.pttk.pl

Autobusy specjalne na trasie Turek - Galew
Biblioteczny piknik z sieciakami!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 28 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.