Zapraszamy na Dni Dobrej. Wiele atrakcji już w ten weekend

Dni Dobrej 2019

Wszystkich miłośników dobrej zabawy, sportu oraz muzyki zapraszamy na Dni Dobrej, które odbędą się już w ten weekend. Emocje gwarantowane. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie także niespodzianek.

Sobota
XXVIII Dni Dobrej rozpoczną się w sobotę z samego rana. Wówczas odbędą się zawody wędkarskie przy stawie w parku miejskim. Na uczestników wydarzenia czekać będzie również poczęstunek.

Już teraz zapraszamy na Otwarte Zawody Sportowo- Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Turku i Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Turku. Rozpoczną się one o godzinie 10.00.

Na Strzelnicy Golimówka będzie miała miejsce Inscenizacja Potyczki Wojennej „Ostatnie Walki na Seremie”. Emocje z całą pewnością budzić będzie pokaz efektów pirotechnicznych.

Oprócz tego zapraszamy na Turniej Strzelecki, a o godzinie 17.00 burmistrz uroczyście otworzy Dni Dobrej. Nadane zostaną tytuły Bene Meritus oraz Społecznik Ziemi Dobrskiej.

Na scenie wystąpią dzieci, młodzież oraz lokalne zespoły.

Niedziela
Niedziela rozpocznie sę od mszy świętej w intencji mieszkańców gminy Dobra. Od godziny 14.00 organizatorzy proponują wiele atrakcji na Festynie Rekreacyjnym.

Mieszkańcy będą mogli skosztować pyszności przygotowanych podczas konkursu kulinarnego kół gospodyń wiejskich.
Sołectwa zawalczą w specjalnych konkurencjach o puchar przechodni burmistrza Dobrej.

Dzieci będą miały okazję bawić się na festynie sportowym i wziąć udział w promocji książki „My Psy”.

Zapraszamy na Dni Dobrej!
Spotkaj się z Rafałem Witkiem
Z biblioteką po wielki skarb!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.