Zapraszamy na Dni Otwarte Klubu Krótkofalowców

Klub Krótkofalowca

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte Klubu Krótkofalowców, które odbędą się w Osiedlowym Klubie Tęcza w dniach 14- 15 grudnia.

Członkowie Klubu Krótkofalowców SP3KWA przy S.M. TĘCZA organizują otwarte prezentacje z dziedziny krótkofalarstwa, radiokomunikacji, elektroniki.

Uczestnicy zajęć zobaczą, jak krótkofalowcy spędzają wolny czas, jak przez radiostację nawiązuje się bezpośrednią łączność i zacieśnia więzi z radioamatorami z odległych krajów.
Dla najmłodszych zorganizowana zostanie zabawa z nauką telegrafii alfabetem Morse’a.

Jeżeli w wojsku miałeś do czynienia z łącznością, lub dawniej zajmowałeś się elektroniką, czy radiotechniką z całą pewnością będą to interesujące zajęcia.

Zapraszamy do Osiedlowego Klubu TĘCZA ul. Spółdzielców 4, Turek.

Wstęp wolny!

Prezentacje zaczynają się w piątek 14 grudnia o pełnych godzinach 16.00, 17.00, 18.00 oraz w sobotę 15 grudnia o pełnych godzinach 10.00, 11.00, 12.00.

Wybierz termin i odwiedź Klub Krótkofalowców SP3KWA.

Zapraszamy !

Turkowska Biblioteka liderem w Wielkopolsce
Tuliszków: Świąteczny Turniej Judo oraz Turniej Gi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 03 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.