Zapraszamy na Integracyjny Rajd Pieczonego Ziemniaka

Rajd Pieczonego ZIemniaka

Miłośników przygód oraz integracji na świeżym powietrzu zapraszamy na XIX Integracyjny Rajd Turystyczny „Pieczonego Ziemniaka”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 10 października.

Uczestników rajdu obowiązują zgłoszenia na stronie www.turek.pttk.pl, zgłoszenia internetowe na rajd należy dokonać do 06.10.2021r. (środa). Dodatkowe informacje można otrzymać w Informacji Turystycznej w Muzeum w Turku (siedziba Oddziału PTTK) lub Prezesa Oddziału PTTK Dariusza Grajkowskiego (Szadów Księży 19a, tel. 502 665 207).

Start rajdu odbędzie się 10 października o godz. 11.00 na Szkółce Leśnej Ruda.

10 października o godz. 10.15 zostanie podstawiony autobus w Tuliszkowie na parkingu przy Urzędzie Miasta i Gminy Tuliszków, dowożący do Szkółki Leśnej Ruda oraz na parkingu przy sklepie LIDL dowożący do Szkółki Leśnej Ruda.

Trasa nr 1 – piesza o długości ok. 6 km – trasa dostosowana dla osób na wózkach.
Trasa nr 2 – rowerowa rodzinna o długości ok. 15 km
Trasa nr 3 – rowerowa szkolna o długości ok. 23 km
Trasa nr 4 – rowerowa dla zaawansowanych o długości ok. 40 km

Zakończenie rajdu odbędzie się w miejscu biwakowym na terenie Leśniczówki Grzymiszew ok. godz. 14.30.
Organizatorami wydarzenia są oddział PTTK w Turku, Starostwo Turek, Nadleśnictwo Turek, Miasto i Gmina Tuliszków, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słodkowie, Państwowa Straż Pożarna w Turku, Komenda Powiatowa Policji w Turku, Gminne Koło TPD w Galewie, OSP Tuliszków, OSP Cisew, OSP Grzymiszew, OSP Turek.
Brudzew: Festyn pełen atrakcji w miejscowości Krwo...
Kpiny, ubaw i brak dobrej woli? O obstrukcji na se...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.