Zapraszamy na wyjątkowy Kiermasz Rękodzieła

Kiermasz Rękodzieła Turek

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i z tej okazji, jak co roku od 7 już lat, chcemy Państwa serdecznie zaprosić na Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła. Piękne cuda mogą być cudownym prezentem, jak również ozdobą domu.

Wydarzenie rozpocznie się 15 grudnia w Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera, na Placu Wojska Polskiego 1. Lokalni rękodzielnicy będą prezentować tam swoje prace.

W drugi dzień kiermaszu cześć wystawców od godziny 15:00 będzie czekać na Państwa na turkowskim rynku, aby bezpośrednio włączyć się w wydarzenia organizowane w tym czasie przez Miasto Turek. Pozostała część rękodzielników pozostanie w murach Muzeum.

Kiermasz trwać będzie do niedzieli 16 grudnia (godziny otwarcia: sobota 10.00 – 16.00, niedziela: 12.00 – 19.00).

Będzie można obejrzeć, a także nabyć drobne, lokalne arcydzieła i sprawić świąteczny prezent bliskiej osobie. Wśród oferowanych produktów znajdą się ręcznie robione pluszaki, ozdoby wykonane na szydełku, biżuteria, drewniane rzeźby, książki, wyroby pszczelarskie, ozdoby choinkowe, stroiki bożonarodzeniowe, domowe konfitury i wiele wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kiermaszu, który pozwoli Państwu poczuć już teraz niezwykłą atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Turkowska Unia Rozwoju.

Serdecznie zapraszamy!

Gm. Turek: Zmiany w budżecie w błyskawicznym tempi...
Już wkrótce w Powiecie Tureckim będą inteligentne ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.