Zapraszamy na Majówkę Powiatu Tureckiego!

Majówka Powiatu Tureckiego

Zapraszamy wszystkich na wielką, jubileuszową Majówkę Powiatu Tureckiego. Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Impreza odbędzie się w niedzielę, 12 maja na stadionie przy Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich.

Majówka Powiatu Tureckiego rozpocznie się o godzinie 9.00. Chętni będą mogli bawić się i korzystać z przygotowanych atrakcji do późnych godziny popołudniowych.

Na mieszkańców powiatu tureckiego czeka wiele niespodzianek, a wśród nich III Kulinaria Powiatu Tureckiego. Zapewniamy, że z imprezy nikt nie wyjdzie głodny, a jedynie szczęśliwy dzięki różnorodności smaków.

Podczas Majówki Powiatu Tureckiego będzie można podziwiać Ogrodnictwo i Małą Architekturę Krajobrazu. Drzewa, krzewy, sprzęt ogrodniczy nie tylko będzie można zobaczyć, ale również zakupić. Aby pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji na chętnych będą czekać obeznani w tematach doradcy.

Organizatorzy zaproszą przedstawicieli firm, którzy przedstawią również maszyny rolnicze, nowe technologie, rolnictwo precyzyjne oraz zaprezentują pracę maszyn.

Uczestnicy imprezy będą mogli zapoznać się również z nowinkami innowacyjnymi dostępnymi w Zespole Szkół Rolniczych CKP Kaczki Średnie.

Z całą pewnością organizatorzy zapewnią atrakcje nie tylko dla dorosłych i dla dzieci, które będą mogły miło spędzić czas.

Organizatorami wydarzenia są Starosta Turecki oraz Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich.

Zapraszamy!

Pomóżmy dzieciom znaleźć przytulny dom - wy też mo...
Sprzedawczyni chmur

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 03 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.