Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Zapraszamy na pełen atrakcji Rajd Pojazdów Zabytkowych

Rajd Pojazdów Zabytkowych

Wszystkich miłośników motoryzacji zapraszamy na IV Rajd Pojazdów Zabytkowych. Organizatorzy zapewniają niezapomniane atrakcje i wiele niespodzianek. Już w ten weekend zapraszamy do Russocic.

Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia będzie miało miejsce w piątek, 9 lipca o godzinie 17.00. Tam zjadą się zabytkowe auta, a integracja zakończona będzie wspólnym ogniskiem.

Dzień później miłośnicy motoryzacji wyjadą do Skansenu Bicz i zobaczyć wiele atrakcji turystycznych Powiatu Tureckiego. Tego dnia metą będzie Urząd Miejski, gdzie rozdane zostaną nagrody dla najlepszych, którzy pokonają trasę zatrzymując się podczas jazdy w wyznaczonych punktach kontrolnych, gdzie czekają na nich zadania.

Wieczorem chętni będą mieli okazję uczestniczyć w koncertach zespołów Classic Split oraz Korek.

Dużo adrenaliny czeka na nas w niedzielę. O godzinie 10.00 odbędzie się motocyklowy pokaz enduro&tral w wykonaniu „MKM Mot Tur”.

Gościem honorowym tegorocznego wydarzenia będzie Arkady Fiedler.

Zapraszamy!


„Kwarantanna nie chroni przed przemocą”, czyli hap...
Kawęczyn: Złote, diamentowe i żelazne jubileusze m...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.