Zapraszamy na pełen atrakcji Rajd Pojazdów Zabytkowych

Rajd Pojazdów Zabytkowych

Wszystkich miłośników motoryzacji zapraszamy na IV Rajd Pojazdów Zabytkowych. Organizatorzy zapewniają niezapomniane atrakcje i wiele niespodzianek. Już w ten weekend zapraszamy do Russocic.

Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia będzie miało miejsce w piątek, 9 lipca o godzinie 17.00. Tam zjadą się zabytkowe auta, a integracja zakończona będzie wspólnym ogniskiem.

Dzień później miłośnicy motoryzacji wyjadą do Skansenu Bicz i zobaczyć wiele atrakcji turystycznych Powiatu Tureckiego. Tego dnia metą będzie Urząd Miejski, gdzie rozdane zostaną nagrody dla najlepszych, którzy pokonają trasę zatrzymując się podczas jazdy w wyznaczonych punktach kontrolnych, gdzie czekają na nich zadania.

Wieczorem chętni będą mieli okazję uczestniczyć w koncertach zespołów Classic Split oraz Korek.

Dużo adrenaliny czeka na nas w niedzielę. O godzinie 10.00 odbędzie się motocyklowy pokaz enduro&tral w wykonaniu „MKM Mot Tur”.

Gościem honorowym tegorocznego wydarzenia będzie Arkady Fiedler.

Zapraszamy!


„Kwarantanna nie chroni przed przemocą”, czyli hap...
Kawęczyn: Złote, diamentowe i żelazne jubileusze m...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 26 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.